کانال کولر
کانال سازی کولر
اکتبر 31, 2019

فلاشینگ ساختمان

فلاشینگ

فلاشینگ نما و فلاشینگ ساختمان ارائه دهنده خدماتی کاملا ضمانت شده با برترین کیفیت و تعرفه های منصفانه و خدماتی کاملا بدون واسطه در سرتاسر ایران .

برای دریافت خدمات و مشاوره رایگان تلفنی و خضوری کافیست با ما تماس بگیرید .

شماره های تماس :09122887967-09126702263

گروه فلاشینگ ساختمان ماندگار پاسدار اعتماد  کارفرمایان به خود است .

فلاشینگ نما

فلاشینگ نما

به  پوشش هایی که برای  مقاصد مختلف به وسیله خم کردن و نصب  ورق های مخصوص در نما و دیوار ها صورت می گیرد  (cap flashing )  اطلاق می گردد .

برای دریافت خدمات فلاشینگ نما و دریافت مشاوره و طراحی دتایل اجرایی می توانید با گروهماندگار تماس بگیرید ما همواره آماده ارائه راهنمایی و خدمات با ضمانت کیفیت 100 درصدی در سرتاسر کشور هستیم .

مهمترین استفاده از  فلاشینگ نما و فلاشینگ ساختمان عبارتند از :

 • پوشاندن درز ها
 •  کاور نمودن  سقفر
 •  محافظت از نقاط تیز  تاج و نما
 • جلوگیری از ریزش  آب و باران

و……..

استفاده از این خدمات برای پوشاندن  اتصالات و افزایش  زیبایی نمای ساختمان بسیار کار آمد می باشد .

فلاشینگ نما چیست

قیمت خدمات فلاشینگ نما ساختمان و اجرای آن دارای تعرفه ثابتی نمی باشد و غالبا به صورت توافقی صورت می گیرد .

قیمت فلاشینگ ساختمان

گروه ماندگار  به شما اطمینان می دهد با  تکیه بر دانش روز بشری  و استفاده از ابزار آلات نوین  و متد های جدید با حذف  هزینه های اضافی و سرعت ارائه خدمات بالا   با بهترین  تعرفه و برترین و ماندگار ترین کیفیت  در خدمات را برای شما به ارمغان خواهد آورد . استفاده از فلاشینگ نما

از این ابزار برای جلوگیری  از ریزش آب و باران بر روی  دیوار های ساختمان  استفاده می گردد  و عمده مصارف و درخواست این خدمات  برای پوشاندن  سقف و شیروانی های ساختمان  و محافظت از قرنیز های پنجره ساختمان می باشد که بسته به نوع مصرف و سلیقه مشتری در شکل  رنگ و انواع گوناگونی را دارا است .

یکی دیگر از  مواد استفاده از این سرویس برای  بستن درز ها و جلوئگیری از نفوذ آب و گرد غبار به داخل  فضا می باشد .

برای محافظت از نمای ساختمان در برابر باران های اسیدی  استفاده از فلاشینگ ساختمان و نبشی یک راهکار مظمعن می باشد تا از  رسوب  ناشی از باران اسیدی در نما جلوگیری به آِد .

انواع فلاشینگ نما

فلاشینگ نما انواع و ویژگی های گوناگونی دارد که در این مقاله شما را با انواع گوناگون آن آشنا خواهیم کرد .

از نبشی ال مانند برای پوشاندن  محل انقطاع دو دیوار و سقف بهره گرفته می شود نبشی ها هم برای نمای خارجی و هم برای نمای داخلی  کاربرد دارند

ورق های مورد استفاده  به صورت گالوانیزه  و یا رنگی  می باشند .

معمولا این ورق ها در رنگ های : سفید ، مشکی قرمز زرد ،نارنجی ، آبی ، سبز ،زرشکی و طلایی  موجود می باشد .

نوع اتصال نبشی نما  به صورت جوشی و پرچ کردن است .

کاربرد  : پوشش دهی  اتصال پانل ها  در  کناره ها و سقف  و کف  مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده بهینه از رنگ های  همگون با پروژه می تواند زیبایی نما را به صورت چشمگیری افزایش دهد .

برای  زیبایی  نبشی های نما  به اندازه 10 میلیمتر  از آ« به داخل و یا خارج منعطف می گردد تا زیبایی  و کارایی آن افزایش  یابد .

فلاشینگ نما 90 درجه u شکل

برای پوشش دهی دور تا دور پانل ساندویچ  پانل سقفی از فلاشینگ یو شکل استفاده می گردد .

کاربرد فلاشینگ  یو شکل برای  پوشاندن کامل اتصالات پنل  و درزبندی کامل کاربرد دارد رنگ این فلاشین ها  بسیار متنوع می باشد و معمولا همگون با رنگ ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد .

پیش نیاز های و اصول  اجرای خدمات فلاشینگ ساختمان

 1. زیر سازی : زیر سازی  و مسطخ نمودن زیر کار فلاشینگ نما  یک امر ضروری و مهمبرای داشتن  خدماتی با کیفیت می باشد تا بتوان  کیفیت خدمات را به بالاترین حد خود رساند .
 2. مصالخ برای زیر سازی  فلاشینگ نما و نبشی نما چیست : در صورتی که سطح اجرای  کار مسطح نباشد باید توسط ملات ماسه وسیمان ویا سنگ کاملا مسطح گردد و اگر امکان این امر میسر نباشد با استفاده از  قوطی  زیر کار  اماده می گردد.
 3. شیب:  در شیب دهی فلاشینگ نما  نبشی های بام به سمت داخل و نبشی های پنجره به سمکت بیرون  شیب دهی صورت میگرد.
 4. فاصله از دیوار : معمولا باید لبه های فلاشینگ نما  از دیوار 2 الی 3 سانتیمتر  فاصله داشته باشد .
 5. محل اتصال فلاشینگ ها باید  به صورت کاملا با استفاده از چسب و یا بتونه های مخصوص پوشش دهی داده شوند.

گروه  فلاشینگ نمای ساختمان ماندگار آماده ارائه مشاوره تلفنی وحضوری در محل  می باشد برای درایفت مشاوره و برآورد هزینه خدمات می توانید با ماتماس بگیرید از ساعت8 الی 21 پاسخگوی شما هستیم .

فلاشینگ کار کیست

فلاشینگ کار  به مجری اجرا کننده پنل ها و نبشی های مورد نیاز ساختمان اطلاق می گردد این حرفه نیازمند تجربه و دانش کافی  برای  خدمات می باشد .

اگر به دنبال گروه فلاشینگ کار حرفه ای هستید  ما به شما اطمینان می دهیم با بیش از 15 سال تجربه و دانش در  ساخت و اجرای  نبشی و کاپ دیوار  برترین کیفیت را در کنار ضمانت خدماتمان ارائه می نماییم .

خدمات فلاشینگ نما  در سرتاسر کشور  با طراحی و مشاوره رایگان  و پشتیبانی مادام خدماتمان  همواره در کنار شماییم .

کافیست برای  مشاوره رایگان حضوری  و تلفنی  با ما تماس بگیرید  مجرب ترین تکنسین ها ها و مجری های ارائه دهنده خدمات به تمام پرسش ها و شما پاسخ و برترین مشاوره را برای  برخورداری از بهترین کیفیت و زیباترین طرح ها در اختیار شما قرار خواهند داد .

برای مشاهده طرح ها ونمونه کار ها و خدمات  ارائه شده و نظرات کارفرمایانمان در باره  کیفیت خدماتمان کافیست به صفحه نمونه کار ها مراجعه نمایید .

فلاشینگ پنجره

فلاشینگ پنجره  را می توان یک نیزا اساسی بری جلوگیری از باران به دخل محیط  مسکونی و پایه پنجره ها دانست .

می توان با استفاده از  فلاشینگ پنجره زیبایی  نما را به صورت چشمگیری افزایش داد  و در کنار این امر نیز به زیبایی نما  از  ورود براران به داخل ولک گیری ناشی از باران شیشه های پنجره جلوگیری به عمل آورد .

استفاده از فلاشینگ پنجره در نما و ساختمان یکی از پرکاربرد ترین موارد استفاده از این خدمات می باشد زیرا با نصب این ورق ها می توان از برخورد آب باران با پنجره و نفوذ در ساختمان جلوگیری به عمل آورد .

فلاشینگ روی دیوار

فلاشینگ روی دیوار  می تواند یک انتخاب بسیار عالی برای  زیباتر کردن سطح دیوار ها  باشد  از این رو  بهتر است  روی دیوار ها و جان پناه ها  بهره گرفته  شود تا بتوان  زیبایی بسیار زیادی را به دیوار ها بخشید .

برای فلاتشینگ  روی دیوار  به منظور آب بندی دیوار ها و جلوگیری از نفوذ آّ  بهره گرفته می شود همواره استفاده از فلاشینگ روی دیوار توسط ورق های متنوعی که در بازار موجود می باشد  برای مقاصد گوناگونی در ساختمان می توان بهره گرفت .

قیمت فلاشینگ ساختمان

گروه خدمات ساختمانی و پیمانکاری  نمای ساختمان ماندنگار با بیش از 15 سال تجربه و دانش همواره یکی از برترین  ارائه دهندگان این خدمات بوده و  همواره خود را پاسدار  اعتماد  تمام کارفرمایان خود می داند که با ارائه برترین کیفیت در خدمات  قلاشینگ ساختمان بتواند  قدر دانت شما باشد .

فلاشینگ ساختمان چیست

این پوشش ها ورق های گالوانیزه و یا پوشش داده شده با رنگ کوره ای و رنگ صنعتی می باشند که برای پوشش سطح نمما سقف و دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد .

کاربرد فلاشینگ ساختمان در چیست

فلاشینگ ساختمان یک راهکار عالیبرای پوشاندن روی دیوار جان پناه ها و سقف ها می باشد تا بتوان از تماس مستقیم با آب باران جلوئگیری به عمل آورد .

قیمت فلاشینگ ساختمان چگونه محاسبه می ردد

برای محاسبه این خدمات باید کار بازدید گردد و پس از طراحی و دتایل اجرای و محاسبه میزان ورق مورد استفاده هزینه کلی خدمات محاسبه می گردد برای بازدید رایگان می توانید با ما در ارتباط باشید .

فلاشینگ نما در کجاها مورد استفاده قرار می گیرد:

 1. در تاج ساختمان
 2. روی پنجره ها
 3. قیمت های منحنی ساختمان
 4. اتصال ساندویچ پنل ها
 5. استفاده از ورق ها
 6. در پشت بام
 7. انقطاع ستون ها

آماده سازی فلاشینگ نما

همانطور که در بالا ذکر گردید ابتدا با شناسایی نیاز و سلیقه مشتری دنایل اجرایی و نوع ورق ها آماده می گردد و پس از برش این ورق های فلاشینگ با دستگاه ها اتوماتیک برش و سپس با دستگاه خم داده می شوند و توسط تکنسین ها فلاشینگ کار نصب می گردند .

همین امروز می توانید با تماس با گروه پیمانکاری ماندگار از خدمات ما بهره مند گردید خدماتی کاملا بدون واسطه و تعرفه های ارزان در کنار بهره گیری از حجدیدترین ابزار آلات و با کیفیت ترین متریال ها و ضمانت کیفیت خدمات بزرگترین تفاوت گروه خدماتی ماندگار می باشد .

فلاشینگ فلزی نما

فلاشینگ فلزی گالوانیزه و یا بارنگ های کوره ای دارای دوام و ماندگاری می باشد این ورق فلاشینگ های فلزی دارای ماندگاری بیش از 30 سال می باشد فلاشینگ فلزی به دلیل بر خورداری از ایستایی بالا تا 30 سال دچار تغییر رنگ نمی گردد و ثبات بالایی را دارا می باشد .

فلاشینگ جان پناه ساختمان

جان پناه در ساختمان یک امر مهم برای محافظت در تردد افراد در سقف می باشد که از افتادن و سقوط جلوگیری به عمل می آورد .

فلاشینگ نما ساختمان برای پوشاندن سطح جان پناه نیز یک راهکار مهم می باشد زیرا میتوان سطح با الگو ها و ورق فلاشینگ ها با طرح های جالب به ایمتی و زیبایی نما افزود .

ورق فلاشینگ نما

قیمت ورق فلاشینگ نما بسیار متغییر می باشد با تلاش متخصصان کشورمان ایران برترین تولید کننده ورق فلاشینگ نما ساختمان گشته است .

این نوع پوشش ها از فلزات گالوانیزه و زد زنگ زدگی می باشند که ممکن است برای زیباتر کردن آن با رنگ کوره ای پوشش داده شوند .

کلید واژه ها : فلاشینگ ساختمان , فلاشینگ نما

4 Comments

 1. حامد گفت:

  مقاله کاملی در زمینه فلاشینگ نوشتید عالی بود

 2. سجاد گفت:

  پشتیبانی و مشاورتون در زمینه خدمات فلاشینگ عالی بود ممنون

 3. عنوان گفت:

  سلام
  من در زمینه تولید محتوی ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی فعالیت می کنم
  یادتون باشه که یکی از عوامل مهمی که باعث میشه مطالب سایتتون زیاد بازدید بشه عنوان مطالبتونه
  اگه عنوان مطالبتون خوب و جذاب باشه قطعا روی لینک سایتتون بیشتر کلیک میکنن و درنتیجه اعتبار بیشتری پیش گوگل پیدا می کنین و طبعا گوگل هم شما رو به خیلیای دیگه معرفی میکنه
  ولی فکر کردن در مورد ساختن یه عنوان خوب و موثر وقت زیادی رو از آدم میگیره و کار خیلی ساده ای نیست
  اما یه کتاب هست که فکر میکنم خیلی بدردتون بخوره توصیه میکنم حتما یه نگاهی بهش بندازین اینم لینکشه :
  https://co10.ir/blog/website/title.html/
  حتما یه نگاهی بهش بندازید ضرر نمیکنین

 4. مهدوی گفت:

  خدمات فلاشینگ نما تو اصفهان هم دارین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید‎‪+98 912 288 7967