فلاشینگ چیست

فلاشینگ چیست شاید سوالی باشد که برای شما هم ایجاد شده باشد و نیازمند کسب اطلاعات کاملی در این زمینه باشید :

حسن درخشی

با ما در در این مقاله همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در این زمینه ارائه نماییم و اگر نیاز به خدمات و مشاوره دارید می توانید با ما تماس بگیرید .

به ورق های فلزی و ورق های پلیمری که به اشکال و شکل های گوناگونی در بازار موجود می باشد و از این ورق ها که برای کاربرد های زیر مورد استفاده می گردد فلاشینگ و یا گاتر نبشی نامیده می شود .

کاربرد فلاشینگ چیست

  • پوشاندن درز های موجود در ساختمان
  • پوشاندن دیوارها
  • جلوگیری از نفوذ آب
  • روکش درز فی ما بین ساندویچ پنل
  • پوشاندن جان پناه
  • پوشش سقف شیروانی
  • هوابند بودن

از ورق های فلاشینگ در زمینه و امور مختلفی استفاده می گردد که بسته به نوع نیاز از انواع مختلف ورق ها و خم ها استفاده می گردد .

فلاشینگ چیست

یکی از پر کاربردترین نقاط استفاده از این امر فلاشینگ نما می باشد که برای زیباتنر کردن نمای ساختمان استفاده می گردد که در کنار زیبایی کارایی های مختلفی را دارا می باشد .

جنس ورق فلاشینگ

سطح کلی ساختار ورق های فلاشینگ از 4 نوع می باشد که شه مورد آن به وفور در بازار یافت می گردد که عبارتند از :1. آهنی ف آلمینیوم و آلوزینک که در کنار این سه مورد ورق های پلیمیری نیز می باشند که به دلیل هزینه بسیار بالا مورد استفاده قرار نمیگیرد .

نقاط استفاده از فلاشینگ

معمولا از این ورق ها در قسمت ها ی زیر استفاده می گردد :

پوشاندن جان پناه ها ،پوشاندن راس دیوار ها، پوشش درز ها و فاصله های کانونی ساندویچ پنل ها ف سقف شیروانی ، سوله های صنعتی ،آلاچیق ها ، روی پنجره ها و قسمت هایی که نیاز به محافظت از برخورد و یا نفوذ آّ باران داشته باشد .

جلوگیری از ایجاد صدا در اثر باد در نقاط خلع ساختمان و خلق زیبایی و افزایش زیبایی نمای ساختمان کاربرد های فلاشینگ می باشد .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *