فلاشینگ پنجره

فلاشینگ پنجره علاوه بر زیبایی ساختمان کاربرد های دیگری را نیز دارا می باشد که می توان با طراحی و اجرای تکنسین مجرب فلاشینگ کار کیفیت بی همتایی به وجود آورد .

برای مشاوره و درخواست خدمات می توانید با ما تماس بگیرید :

گروه فلاشینگ پنجره ماندگار با بیش از 15 سال در ارائه خدمات هموراه بر اصل رضایت مشتریان و کیفیت خدمات در کنار پاسداری از اعتماد کارفرمایان تاکید داشته است و بر همین اصل درصدد ارائه خدماتی کاملا با کیفغیت و با تعرفه های منصفانه در سرتاسر کشور ایران هستیم .

فلاشینگ پنجره چیست

فلاشینگ پنجره یک راهکار عالی برای محافظت از نمای ساختمان ساحختمان و شیشه ها می باشد در زمان بارش باران و برخورد آن با شیشه ها موجب کثیف شدن شیشه های می گردد.

انباشت آب باران یکی از عواملی است که موجب نیاز به این خدمات می باشد در زمانی بارش باران به دلیل تجمع آب و سر ریز آن به داخل ساختمان نفوذ می کند .

جرم گیری زیر پنجره ها هموراه نمای ساختمان را زست می کند استفاده از فلاشینگ پنجره در ساختمان یک راهکار عالی برای حفظ زیبایی ساختمان و جلوگیری از جرمگیری می باشد .

فلاشینگ دور پنجره

فلاشینگ دور پنجره به پوشش که در کنار قابو یا بر روی قاب سوار می گردد می گویند استفاده از این نوع پوشش یک راهکار بسیار عالی برای محافظت از سطوح می باشد ..

اجرای فلاشینگ دور پنجره نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد تا بتوان یک طرح همگون و زیبا را خلق نمود .

گروه خدمات ساختمانی ماندگار ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران می باشد .

قیمت فلاشینگ پنجره

برای برآور هزینه فلاشینگ پمجره باید نوع نما طرح و نوع ورق ها مشخص گردد .

بسته به دتایل اجرایی قیمت ها متغییر می باشد و اجرای فلاشینگ های طرح دار نیازمند مدت زمان بسیار بیشتری است .

نوع ورق ها نیز یک عامل مهم در هقیمت تمام شده خدمات ئدارد .

برای برآورد قیمت خدمات باما تمسا بگیرید .

همواره سعی بر ارائه برترین کیفیت در خدماتمان و تعرفه های ارزان برای پاسداری از اعتمادتان هستیم برای خدمات فلاشینگ پنجره می توانید با ما تماس بگیرید .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *